Philips Hue | Hue DIM Switch | IEEE 802.15.4
- Код товара: 351736
- EAN: 8719514274617
- MPN: 8719514274617
18.82€
Без налога: 15.55€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Hue DIM Switch |
| Поддерживаемые сетевые протоколы | IEEE 802.15.4 |
| Gross depth (mm) | 58 мм |
| Gross height (mm) | 170 мм |
| Gross width (mm) | 90 мм |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Paper/Pasteboard | 35 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.0008874 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 180 мм |
| Gross width master carton | 120 мм |
| Gross height master carton | 150 мм |
| Net weight master carton | 0.664 кг |
| Tare weight master carton | 0.032 кг |
| Palette Qty | 2132 шт. |
| TI weight (kg) | 0.005 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.1 кг |
| Технические особенности | No-wire installation; Smooth dimming; Battery powered; Mount anywhere; Easy access to light scenes |
| Life time | 50000 clicks ч |
| Класс защиты | IP20 |
| Другие особенности | Dim or brighten the room, toggle light scenes or get the best light based on the time of day. The Hue dimmer switch attaches to walls or magnetic surfaces, but can also be used as a remote control anywhere in your home |
| Содержимое коробки | 1xHue dimmer switch |