Philips Hue | Hue DIM Switch | IEEE 802.15.4
- Preces kods: 351736
- EAN: 8719514274617
- MPN: 8719514274617
18.82€
Bez nodokļa: 15.55€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Hue DIM Switch |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | IEEE 802.15.4 |
| Gross depth (mm) | 58 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Paper/Pasteboard | 35 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.0008874 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 180 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 0.664 kg |
| Tare weight master carton | 0.032 kg |
| Palette Qty | 2132 pcs |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.1 kg |
| Tehniskās īpašības | No-wire installation; Smooth dimming; Battery powered; Mount anywhere; Easy access to light scenes |
| Mūža garantija | 50000 clicks h |
| Aizsardzības klase | IP20 |
| Citas funkcijas | Dim or brighten the room, toggle light scenes or get the best light based on the time of day. The Hue dimmer switch attaches to walls or magnetic surfaces, but can also be used as a remote control anywhere in your home |
| Kastes saturs | 1xHue dimmer switch |