Natec | Mouse Pad | Chipmunk | 195 x 235 x 22 mm | Black
- Код товара: 360115
- EAN: 5901969402940
- MPN: NPF-0784
5.88€
Без налога: 4.86€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Цвет товара | Black |
| Размеры (ШхГхВ) | 195 x 235 x 22 мм |
| Producer product name | Chipmunk |
| Producer product family | Mouse Pad |
| Gross depth (mm) | 40 мм |
| Gross height (mm) | 275 мм |
| Gross width (mm) | 215 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.021 кг |
| Volume (m3) | 0.002365 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 731 шт. |
| Gross weight | 0.236 кг |
| Net weight | 0.215 кг |
| Другие особенности | The pad is equipped with a palm rest at the bottom. The support is filled with a special memory foam, which remembers the natural shape and position of the user's wrist and adapts to its structure |
| RGB светодиоды | No |
| Размеры (ШхГхВ) | 200 x 230 x 22 мм |
| Материал | Rubber |