Natec | Mouse Pad | Chipmunk | 195 x 235 x 22 mm | Black
- Preces kods: 360115
- EAN: 5901969402940
- MPN: NPF-0784
5.88€
Bez nodokļa: 4.86€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Chipmunk |
| Producer product family | Mouse Pad |
| Dimensijas (W x D x H) | 195 x 235 x 22 mm |
| Gross depth (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross width (mm) | 215 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.021 kg |
| Volume (m3) | 0.002365 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 731 pcs |
| Gross weight | 0.236 kg |
| Net weight | 0.215 kg |
| Citas funkcijas | The pad is equipped with a palm rest at the bottom. The support is filled with a special memory foam, which remembers the natural shape and position of the user's wrist and adapts to its structure |
| RGB LED gaismas | No |
| Dimensijas (WxDxH) | 200 x 230 x 22 mm |
| Materiāls | Rubber |