QNAP | Rack Slide Rail Kit | RAIL-B02
- Код товара: 360710
- EAN: 4712511127386
- MPN: RAIL-B02
79.12€
Без налога: 65.39€
| Производитель | QNAP |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | RAIL-B02 |
| Producer product family | Rack Slide Rail Kit |
| Gross depth (mm) | 740 мм |
| Gross height (mm) | 100 мм |
| Gross width (mm) | 70 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Paper/Pasteboard | 440.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.00518 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 750 мм |
| Gross width master carton | 330 мм |
| Gross height master carton | 165 мм |
| Net weight master carton | 14.922 кг |
| Tare weight master carton | 0.694 кг |
| Palette Qty | 252 шт. |
| Gross weight | 2.487 кг |
| Net weight | 1.987 кг |
| Другие особенности | This rail kit is designed for racks with 25-inch mounting depth. You may need to reserve some space when installing and adjusting the rail kit for racks with 18-inch mounting depth. Rack size: Mounting post width: ≥ 17.8"/451mm. Panel width: ≥ 19.1"/485mm. Mounting post depth: 18" ~ 32"/443mm~815mm |
| Совместимость | For TVS-471U & other 2U series models |