QNAP | Rack Slide Rail Kit | RAIL-B02
- Preces kods: 360710
- EAN: 4712511127386
- MPN: RAIL-B02
79.12€
Bez nodokļa: 65.39€
| Ražotājs | QNAP |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | RAIL-B02 |
| Producer product family | Rack Slide Rail Kit |
| Gross depth (mm) | 740 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 440.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00518 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 750 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 165 mm |
| Net weight master carton | 14.922 kg |
| Tare weight master carton | 0.694 kg |
| Palette Qty | 252 pcs |
| Gross weight | 2.487 kg |
| Net weight | 1.987 kg |
| Citas funkcijas | This rail kit is designed for racks with 25-inch mounting depth. You may need to reserve some space when installing and adjusting the rail kit for racks with 18-inch mounting depth. Rack size: Mounting post width: ≥ 17.8"/451mm. Panel width: ≥ 19.1"/485mm. Mounting post depth: 18" ~ 32"/443mm~815mm |
| Savietojamība | For TVS-471U & other 2U series models |