Photo Paper Glossy | 200 g/m² | 10 x 15 cm | Photo Paper
- Код товара: 361579
- EAN: 8715946529509
- MPN: C13S042548
13.48€
Без налога: 11.14€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Photo Paper Glossy |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Плотность | 200 г/м² |
| Тип | Photo Paper |
| Gross depth (mm) | 109 мм |
| Gross height (mm) | 25.00 мм |
| Gross width (mm) | 158 мм |
| Packing quantity | 20 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00043055 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 325 мм |
| Gross width master carton | 230 мм |
| Gross height master carton | 148 мм |
| Net weight master carton | 7.16 кг |
| Tare weight master carton | 0.111 кг |
| Palette Qty | 2740 шт. |
| Gross weight | 0.358 кг |
| Net weight | 0.338 кг |
| Листов вупаковке | 100 |