Photo Paper Glossy | 200 g/m² | 10 x 15 cm | Photo Paper
- Preces kods: 361579
- EAN: 8715946529509
- MPN: C13S042548
13.48€
Bez nodokļa: 11.14€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Photo Paper Glossy |
| Izmēri | 10 x 15 cm |
| Density | 200 g/m² |
| Tips | Photo Paper |
| Gross depth (mm) | 109 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 158 mm |
| Packing quantity | 20 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00043055 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross width master carton | 230 mm |
| Gross height master carton | 148 mm |
| Net weight master carton | 7.16 kg |
| Tare weight master carton | 0.111 kg |
| Palette Qty | 2740 pcs |
| Gross weight | 0.358 kg |
| Net weight | 0.338 kg |
| Lokšņu skaits iepakojumā | 100 |