Nanoleaf | Lines Skin Pink Matte 9pcs
- Код товара: 361786
- EAN: 4897105330547
- MPN: NL59-0001PM-9PK
6.59€
Без налога: 5.45€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Lines Skin Pink Matte 9pcs |
| Gross depth (mm) | 30 мм |
| Gross height (mm) | 200 мм |
| Gross width (mm) | 280 мм |
| Packing quantity | 8 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.13 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 305 мм |
| Gross width master carton | 250 мм |
| Gross height master carton | 240 мм |
| Net weight master carton | 2.288 кг |
| Tare weight master carton | 0.311 кг |
| Palette Qty | 752 шт. |
| Gross weight | 0.286 кг |
| Net weight | 0.156 кг |
| Содержимое коробки | 9x skins; 9x mounting caps |
| Другие особенности | Instantly change the look of your layout to match your personal style with these ultra-lightweight snap-on covers. No tape or further installation is required. |