Nanoleaf | Lines Skin Pink Matte 9pcs
- Preces kods: 361786
- EAN: 4897105330547
- MPN: NL59-0001PM-9PK
6.59€
Bez nodokļa: 5.45€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Lines Skin Pink Matte 9pcs |
| Gross depth (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 280 mm |
| Packing quantity | 8 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 305 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Net weight master carton | 2.288 kg |
| Tare weight master carton | 0.311 kg |
| Palette Qty | 752 pcs |
| Gross weight | 0.286 kg |
| Net weight | 0.156 kg |
| Kastes saturs | 9x skins; 9x mounting caps |
| Citas funkcijas | Instantly change the look of your layout to match your personal style with these ultra-lightweight snap-on covers. No tape or further installation is required. |