Photo Paper | PG2601004R | White | 260 g/m² | 10 x 15 cm | Glossy
- Код товара: 366142
- EAN: 4823108630957
- MPN: PG2601004R
5.59€
Без налога: 4.62€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Glossy |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Плотность | 260 г/м² |
| Цвет | White |
| Producer product name | PG2601004R |
| Producer product family | Photo Paper |
| Gross depth (mm) | 106 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Gross width (mm) | 37 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00070596 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2237 шт. |
| Gross weight | 0.447 кг |
| Net weight | 0.424 кг |
| Листов вупаковке | 100 |