Photo Paper | PG2601004R | White | 260 g/m² | 10 x 15 cm | Glossy
- Preces kods: 366142
- EAN: 4823108630957
- MPN: PG2601004R
5.59€
Bez nodokļa: 4.62€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Glossy |
| Izmēri | 10 x 15 cm |
| Density | 260 g/m² |
| Krāsa | White |
| Producer product name | PG2601004R |
| Producer product family | Photo Paper |
| Gross depth (mm) | 106 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 37 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00070596 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2237 pcs |
| Gross weight | 0.447 kg |
| Net weight | 0.424 kg |
| Lokšņu skaits iepakojumā | 100 |