Muse | Stereo Kids Headphones | M-215BTP | Over-Ear | Wireless
- Код товара: 367020
- EAN: 3700460207571
- MPN: M-215BTP
15.69€
Без налога: 12.97€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Стиль ношения | Over-Ear |
| Wireless | Yes |
| Producer product name | M-215BTP |
| Producer product family | Stereo Kids Headphones |
| Цвет | Pink |
| Gross depth (mm) | 160 мм |
| Gross height (mm) | 195 мм |
| Gross weight | 0.256 кг |
| Gross width (mm) | 70 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 111 гр. |
| Plastic (No PET) | 28 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.002184 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 370 мм |
| Gross height master carton | 230 мм |
| Gross width master carton | 335 мм |
| Net weight master carton | 2.56 кг |
| Palette Qty | 600 шт. |
| PET | 32.00 гр. |
| Tare weight master carton | 0.485 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.117 кг |
| Формат драйвера | 40 mm |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Тип | Headphones |
| Другие особенности | Music playback time: 13 hours at medium volume; Content sharing function between two headphones; Built-in rechargeable battery (150mAH) |
| Беспроводное подключение | Yes |
| USB-порт для зарядки | Yes |
| Чувствительность наушников | 85 дБ |