Muse | Stereo Kids Headphones | M-215BTP | Over-Ear | Wireless
- Preces kods: 367020
- EAN: 3700460207571
- MPN: M-215BTP
15.69€
Bez nodokļa: 12.97€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Valkāšanas veids | Over-Ear |
| Wireless | Yes |
| Producer product name | M-215BTP |
| Producer product family | Stereo Kids Headphones |
| Krāsa | Pink |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 0.256 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 111 g |
| Plastic (No PET) | 28 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.002184 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 230 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Net weight master carton | 2.56 kg |
| Palette Qty | 600 pcs |
| PET | 32.00 g |
| Tare weight master carton | 0.485 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.117 kg |
| Draivera lielums | 40 mm |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Tips | Headphones |
| Citas funkcijas | Music playback time: 13 hours at medium volume; Content sharing function between two headphones; Built-in rechargeable battery (150mAH) |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Austiņu jutīgums | 85 dB |