Razer | Strider Chroma Mouse Pad | Mouse Pad | 900 x 370 x 4 mm | Black
- Код товара: 372388
- EAN: 8887910063071
- MPN: RZ02-04490100-R3M1
154.30€
Без налога: 127.52€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Mouse Pad |
| Цвет товара | Black |
| Размеры (ШхГхВ) | 900 x 370 x 4 мм |
| Producer product name | Strider Chroma Mouse Pad |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 398.00 мм |
| Gross width (mm) | 180.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.28 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 525 мм |
| Gross width master carton | 370 мм |
| Gross height master carton | 450 мм |
| Net weight master carton | 14.72 кг |
| Tare weight master carton | 1.486 кг |
| Palette Qty | 134 шт. |
| Gross weight | 1.50 кг |
| Net weight | 1.22 кг |
| Другие особенности | Hybrid Soft/Hard Mat; 19 Razer Chroma RGB Lighting Zones; USB Type A |