Razer | Strider Chroma Mouse Pad | Mouse Pad | 900 x 370 x 4 mm | Black
- Preces kods: 372388
- EAN: 8887910063071
- MPN: RZ02-04490100-R3M1
154.30€
Bez nodokļa: 127.52€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Mouse Pad |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Strider Chroma Mouse Pad |
| Dimensijas (W x D x H) | 900 x 370 x 4 mm |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 398.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 525 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 450 mm |
| Net weight master carton | 14.72 kg |
| Tare weight master carton | 1.486 kg |
| Palette Qty | 134 pcs |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Net weight | 1.22 kg |
| Citas funkcijas | Hybrid Soft/Hard Mat; 19 Razer Chroma RGB Lighting Zones; USB Type A |