PC Table Mount | DA-90411 | 30-51 cm | Steel | Black
- Код товара: 374431
- EAN: 4016032474975
- MPN: DA-90411
22.55€
Без налога: 18.64€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Настройка высоты | 30-51 см |
| Материал | Steel |
| Наименование продукта | DA-90411 |
| Producer product family | PC Table Mount |
| Gross depth (mm) | 380 мм |
| Gross height (mm) | 180.00 мм |
| Gross width (mm) | 175 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.01197 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 144 шт. |
| Gross weight | 3 кг |
| Net weight | 2.8 кг |
| Другие особенности | Installation: Under the desktop. Width adjustment: 8.8 - 20.3 cm. Width adjustment: 8.8 - 20.3 cm. Compatible with many common PC housings |
| Dimensions | W 14.6 x D 17.5 x H 58.3 cm |
| Установка VESA | No |
| Максимальный вес (емкость) | 10 кг |