PC Table Mount | DA-90411 | 30-51 cm | Steel | Black
- Preces kods: 374431
- EAN: 4016032474975
- MPN: DA-90411
22.55€
Bez nodokļa: 18.64€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Steel |
| Produkta nosaukums | DA-90411 |
| Producer product family | PC Table Mount |
| Augstuma regulēšana | 30-51 cm |
| Gross depth (mm) | 380 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01197 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 144 pcs |
| Gross weight | 3 kg |
| Net weight | 2.8 kg |
| Citas funkcijas | Installation: Under the desktop. Width adjustment: 8.8 - 20.3 cm. Width adjustment: 8.8 - 20.3 cm. Compatible with many common PC housings |
| Izmēri | W 14.6 x D 17.5 x H 58.3 cm |
| VESA stiprinājums | No |
| Maksimālais svars (tilpums) | 10 kg |