PETKIT | W4X Water Pump for EVERSWEET 3 PRO/Solo 2/Solo SE | Grey
- Код товара: 388113
- EAN: 6973293809077
- MPN: P4113
16.02€
Без налога: 13.24€
| Производитель | PETKIT |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 768 шт. |
| Gross weight | 0.27 кг |
| Net weight | 0.23 кг |
| Датчик веса | No |
| Producer product name | W4X Water Pump for EVERSWEET 3 PRO/Solo 2/Solo SE |
| Цвет товара | Grey |
| Тип продукта | Accessories |