PETKIT | W4X Water Pump for EVERSWEET 3 PRO/Solo 2/Solo SE | Grey
- Preces kods: 388113
- EAN: 6973293809077
- MPN: P4113
16.02€
Bez nodokļa: 13.24€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 768 pcs |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.23 kg |
| Svara sensors | No |
| Producer product name | W4X Water Pump for EVERSWEET 3 PRO/Solo 2/Solo SE |
| Produkta krāsa | Grey |
| Produkta veids | Accessories |