PETKIT | Wireless pump replaceable filter
- Код товара: 388114
- EAN: 6973293809244
- MPN: P4112
8.53€
Без налога: 7.05€
| Производитель | PETKIT |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Wireless pump replaceable filter |
| Gross depth (mm) | 145.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 145.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 587 шт. |
| Gross weight | 0.27 кг |
| Net weight | 0.23 кг |
| Другие особенности | To filter the hair and foreign substances in water and prevent them getting into the pump. |
| Аксессуары в комплекте | 15 pcs foam filters |
| Совместимые продукты | Wireless pump drinking fountains |
| Особые свойства | Suggested replacement period: every two weeks. |
| Тип продукта | Accessories |