PETKIT | Wireless pump replaceable filter
- Preces kods: 388114
- EAN: 6973293809244
- MPN: P4112
8.53€
Bez nodokļa: 7.05€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Wireless pump replaceable filter |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 587 pcs |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.23 kg |
| Citas funkcijas | To filter the hair and foreign substances in water and prevent them getting into the pump. |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | 15 pcs foam filters |
| Savienojamie produkti | Wireless pump drinking fountains |
| Īpašās funkcijas | Suggested replacement period: every two weeks. |
| Produkta veids | Accessories |