SALE OUT. Epson | Finger Touch Unit | ELPFT01 | MISSING PADS
- Код товара: 389574
- EAN: 2000001266977
- MPN: V12H007A24SO
92.32€
Без налога: 76.30€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 6 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ELPFT01 |
| Producer product family | Finger Touch Unit |
| Saleout | MISSING PADS |
| SALE OUT. | Y, Y, Y |
| Gross depth (mm) | 505.00 мм |
| Gross height (mm) | 155.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 482.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 69 шт. |
| Gross weight | 1.51 кг |
| Net weight | 1.00 кг |
| Совместимые продукты | EB-1480Fi; EB-725Wi; EB-735Fi |
| Ширина | 560 мм |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 657 мм |