PETKIT | 2-in-1 Pet Trimmer Pro | PK413 | White
- Код товара: 394132
- EAN: 6973293809190
- MPN: PK413
20.30€
Без налога: 16.78€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 52.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 142.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.033 кг |
| Palette Qty | 1170 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Producer product name | PK413 |
| Producer product family | 2-in-1 Pet Trimmer Pro |
| Цвет товара | White |