PETKIT | 2-in-1 Pet Trimmer Pro | PK413 | White
- Preces kods: 394132
- EAN: 6973293809190
- MPN: PK413
20.30€
Bez nodokļa: 16.78€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 52.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 142.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Palette Qty | 1170 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Producer product name | PK413 |
| Producer product family | 2-in-1 Pet Trimmer Pro |
| Produkta krāsa | White |