Robens | Chair | Geographic | 120 kg
- Код товара: 395130
- EAN: 5709388047878
- MPN: 490000
22.39€
Без налога: 18.50€
| Производитель | Robens |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Producer product name | Geographic |
| Producer product family | Chair |
| Gross depth (mm) | 335.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 60.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 1070 мм |
| Gross width master carton | 245 мм |
| Gross height master carton | 275 мм |
| Net weight master carton | 8.8 кг |
| Tare weight master carton | 1.226 кг |
| Palette Qty | 1433 шт. |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.25 кг |
| Высота сиденья | 28 мм |
| Материал сидения | Polyester |
| Размеры (ШхГхВ) | 25 x 25 x 28 см |
| Материал рамки | Steel |
| Цвет товара | Silver Grey |