Robens | Chair | Geographic | 120 kg
- Preces kods: 395130
- EAN: 5709388047878
- MPN: 490000
22.39€
Bez nodokļa: 18.50€
| Ražotājs | Robens |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Maksimālais kravas svars | 120 kg |
| Producer product name | Geographic |
| Producer product family | Chair |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 1070 mm |
| Gross width master carton | 245 mm |
| Gross height master carton | 275 mm |
| Net weight master carton | 8.8 kg |
| Tare weight master carton | 1.226 kg |
| Palette Qty | 1433 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.25 kg |
| Sēdekļa augstums | 28 mm |
| Sēdekļa materiāls | Polyester |
| Dimensijas (WxDxH) | 25 x 25 x 28 cm |
| Rāmja materiāls | Steel |
| Produkta krāsa | Silver Grey |