Natec | Mouse | Ruff Plus | Wired | Black
- Код товара: 395390
- EAN: 5901969438840
- MPN: NMY-2021
2.87€
Без налога: 2.37€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Ruff Plus |
| Producer product family | Mouse |
| Тип устройства | Wired |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 45.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Palette Qty | 2000 шт. |
| Gross depth master carton | 480 мм |
| Gross width master carton | 340 мм |
| Gross height master carton | 280 мм |
| Net weight master carton | 5 кг |
| Tare weight master carton | 0.777 кг |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Разрешительная способность движения | 1200 точек на дюйм |
| Датчик перемещения | Optical |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Тип кабеля | USB Type-A |
| Беспроводное подключение | No |