Natec | Mouse | Ruff Plus | Wired | Black
- Preces kods: 395390
- EAN: 5901969438840
- MPN: NMY-2021
2.87€
Bez nodokļa: 2.37€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Ruff Plus |
| Producer product family | Mouse |
| Ierīces tips | Wired |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 2000 pcs |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Tare weight master carton | 0.777 kg |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Number of buttons | 3 |
| Kustības izšķirtspēja | 1200 DPI |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Kabeļa tips | USB Type-A |
| Bezvadu savienojumi | No |