Natec | Mouse Pad | Evapad 10-Pack | Black
- Код товара: 395400
- EAN: 5901969439175
- MPN: NPP-2045/10
6.04€
Без налога: 4.99€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Evapad 10-Pack |
| Цвет | Black |
| Producer product family | Mouse Pad |
| Gross depth (mm) | 63.00 мм |
| Gross height (mm) | 303.00 мм |
| Gross width (mm) | 62.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 320.00 мм |
| Gross height master carton | 705.00 мм |
| Gross width master carton | 320.00 мм |
| Net weight master carton | 7.24 кг |
| Plastic (No PET) | 35.00 гр. |
| Tare weight master carton | 3.70 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 730 шт. |
| Gross weight | 0.22 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| RGB светодиоды | No |
| Размеры (ШхГхВ) | 205 x 235 x 2 мм |