Natec | Mouse Pad | Evapad 10-Pack | Black
- Preces kods: 395400
- EAN: 5901969439175
- MPN: NPP-2045/10
6.04€
Bez nodokļa: 4.99€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | Evapad 10-Pack |
| Krāsa | Black |
| Producer product family | Mouse Pad |
| Gross depth (mm) | 63.00 mm |
| Gross height (mm) | 303.00 mm |
| Gross width (mm) | 62.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 320.00 mm |
| Gross height master carton | 705.00 mm |
| Gross width master carton | 320.00 mm |
| Net weight master carton | 7.24 kg |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Tare weight master carton | 3.70 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 730 pcs |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| RGB LED gaismas | No |
| Dimensijas (WxDxH) | 205 x 235 x 2 mm |