PETKIT | Large Pet Grooming Brush 2 | White
- Код товара: 398177
- EAN: 6973293807905
- MPN: PK414
10.68€
Без налога: 8.83€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Large Pet Grooming Brush 2 |
| Цвет товара | White |
| Gross depth (mm) | 210 мм |
| Gross height (mm) | 80 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 16 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.016 кг |
| Volume (m3) | 0.001428 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 863 шт. |
| Gross weight | 0.176 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Другие особенности | The push-to-release button is super easy to remove the hair from the brush quickly. The push-to-release button is super easy to remove the hair from the brush quickly. Rounded metal tines protect pets’ sensitive skin. Rounded metal tines protect pets’ sensitive skin. Suitable for all breeds and all types of fur coats. |