PETKIT | Large Pet Grooming Brush 2 | White
- Preces kods: 398177
- EAN: 6973293807905
- MPN: PK414
10.68€
Bez nodokļa: 8.83€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Large Pet Grooming Brush 2 |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16 g |
| Tare weight (kg) | 0.016 kg |
| Volume (m3) | 0.001428 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 863 pcs |
| Gross weight | 0.176 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Citas funkcijas | The push-to-release button is super easy to remove the hair from the brush quickly. The push-to-release button is super easy to remove the hair from the brush quickly. Rounded metal tines protect pets’ sensitive skin. Rounded metal tines protect pets’ sensitive skin. Suitable for all breeds and all types of fur coats. |