Robens | Folding Chair | Discover Folding Chair | 130 kg
- Код товара: 400519
- EAN: 5709388047908
- MPN: 490003
17.82€
Без налога: 14.73€
| Производитель | Robens |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Максимальная нагрузка | 130 кг |
| Producer product name | Discover Folding Chair |
| Producer product family | Folding Chair |
| Gross depth (mm) | 30.00 мм |
| Gross height (mm) | 130.00 мм |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 35.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 923 шт. |
| Gross depth master carton | 1070 мм |
| Gross width master carton | 245 мм |
| Gross height master carton | 275 мм |
| Net weight master carton | 8.8 кг |
| Tare weight master carton | 1.226 кг |
| Gross weight | 0.33 кг |
| Net weight | 0.28 кг |
| Высота сиденья | 26 мм |
| Материал сидения | Polyester |
| Размеры (ШхГхВ) | 23 x 24 x 27 см |
| Материал рамки | Aluminium 6061 |
| Цвет товара | Silver Grey |