Robens | Folding Chair | Discover Folding Chair | 130 kg
- Preces kods: 400519
- EAN: 5709388047908
- MPN: 490003
17.82€
Bez nodokļa: 14.73€
| Ražotājs | Robens |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Maksimālais kravas svars | 130 kg |
| Producer product name | Discover Folding Chair |
| Producer product family | Folding Chair |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 923 pcs |
| Gross depth master carton | 1070 mm |
| Gross width master carton | 245 mm |
| Gross height master carton | 275 mm |
| Net weight master carton | 8.8 kg |
| Tare weight master carton | 1.226 kg |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Net weight | 0.28 kg |
| Sēdekļa augstums | 26 mm |
| Sēdekļa materiāls | Polyester |
| Dimensijas (WxDxH) | 23 x 24 x 27 cm |
| Rāmja materiāls | Aluminium 6061 |
| Produkta krāsa | Silver Grey |