Outwell | Drying Rack | 651011 | Silver
- Код товара: 400522
- EAN: 5709388106070
- MPN: 651011
54.03€
Без налога: 44.65€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 800.00 мм |
| Gross width (mm) | 250.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 65.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 29 шт. |
| Gross weight | 2.90 кг |
| Net weight | 2.00 кг |
| Producer product family | Drying Rack |
| Producer product name | 651011 |
| Цвет корпуса | Silver |
| Размеры (открытые) | 110 x 110 x 142 см |
| Другие особенности | Opens and folds in seconds; Lightweight; Small pack size |
| Материал корпуса | Aluminium |