Outwell | Drying Rack | 651011 | Silver
- Preces kods: 400522
- EAN: 5709388106070
- MPN: 651011
54.03€
Bez nodokļa: 44.65€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 800.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 65.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 29 pcs |
| Gross weight | 2.90 kg |
| Net weight | 2.00 kg |
| Producer product family | Drying Rack |
| Producer product name | 651011 |
| Korpusa krāsa | Silver |
| Izmēri (atvērts) | 110 x 110 x 142 cm |
| Citas funkcijas | Opens and folds in seconds; Lightweight; Small pack size |
| Apvalka materiāls | Aluminium |