Outwell | Water Carrier 15L | Transparent
- Код товара: 400523
- EAN: 5709388074928
- MPN: 650670
9.67€
Без налога: 7.99€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Water Carrier 15L |
| Gross depth (mm) | 250.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 250.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 35.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 173 шт. |
| Gross weight | 0.38 кг |
| Net weight | 0.33 кг |
| Другие особенности | Foldable water carrier with comfortable handle - convenient for hanging; Adjustable tap; BPA free |
| Вес | 325 гр. |
| Цвет товара | Transparent |
| Материал | LDPE |
| Dimensions | 25 x 25 x 25 (WxDxH) см |