Outwell | Water Carrier 15L | Transparent
- Preces kods: 400523
- EAN: 5709388074928
- MPN: 650670
9.67€
Bez nodokļa: 7.99€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | Water Carrier 15L |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 173 pcs |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Net weight | 0.33 kg |
| Citas funkcijas | Foldable water carrier with comfortable handle - convenient for hanging; Adjustable tap; BPA free |
| Svars | 325 g |
| Izmēri | 25 x 25 x 25 (WxDxH) cm |
| Produkta krāsa | Transparent |
| Materiāls | LDPE |