Parathom Classic LED | E27 | 13 W | Warm White
- Код товара: 402765
- EAN: 4058075127029
- MPN: 4058075127029
4.72€
Без налога: 3.90€
| Производитель | Osram |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Parathom Classic LED |
| Тип цоколя лампы | E27 |
| Цвет света | Warm White |
| Мощность | 13 Вт |
| Gross depth (mm) | 135.00 мм |
| Gross height (mm) | 137.00 мм |
| Gross width (mm) | 208.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 2.4 гр. |
| Plastic (No PET) | 0.600000000000001 гр. |
| Inner carton packing Qty | 1.00 шт. |
| Gross depth master carton | 360 мм |
| Gross width master carton | 150 мм |
| Gross height master carton | 145 мм |
| Net weight master carton | 1.03 кг |
| Tare weight master carton | 0.078 кг |
| Palette Qty | 449 шт. |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Предназначение | Domestic applications; General illumination; Outdoor use in outdoor luminaires only |
| Технические особенности | Low energy consumption; Easy replacement of classic lamps thanks to compact design; Instant 100 % light, no warm-up time; Lifetime: up to 15000 h.; Not dimmable |
| Напряжение питания | 220…240 V В |
| Контроль температуры | 2700 К |
| Life time | 15000 ч |
| Класс энергоэффективности | E |
| Эквивалентная мощность лампы | 100 Вт |
| Возможность затемнения | No |
| Energy consumption | 13.00 kWh/1000h |
| Содержимое коробки | 1pcs bulb |
| Световой поток | 1521 лм |