Parathom Classic LED | E27 | 13 W | Warm White
- Preces kods: 402765
- EAN: 4058075127029
- MPN: 4058075127029
4.72€
Bez nodokļa: 3.90€
| Ražotājs | Osram |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Parathom Classic LED |
| Stiprinājuma / vāka veids | E27 |
| Gaismas krāsa | Warm White |
| Jauda | 13 W |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 137.00 mm |
| Gross width (mm) | 208.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 2.4 g |
| Plastic (No PET) | 0.600000000000001 g |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pcs |
| Gross depth master carton | 360 mm |
| Gross width master carton | 150 mm |
| Gross height master carton | 145 mm |
| Net weight master carton | 1.03 kg |
| Tare weight master carton | 0.078 kg |
| Palette Qty | 449 pcs |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Mērķis, rezultāts | Domestic applications; General illumination; Outdoor use in outdoor luminaires only |
| Tehniskās īpašības | Low energy consumption; Easy replacement of classic lamps thanks to compact design; Instant 100 % light, no warm-up time; Lifetime: up to 15000 h.; Not dimmable |
| Barošanas spriegums | 220…240 V V |
| Temperatūras kontrole | 2700 K |
| Mūža garantija | 15000 h |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ekvivalents spuldze jauda | 100 W |
| Ar regulējamu spilgtumu | No |
| Energy consumption | 13.00 kWh/1000h |
| Kastes saturs | 1pcs bulb |
| Gaismas plūsma | 1521 lm |