Parathom Stick LED FR | E27 | 9 W | Warm White
- Код товара: 402770
- EAN: 4058075059191
- MPN: 4058075059191
4.82€
Без налога: 3.98€
| Производитель | Osram |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Parathom Stick LED FR |
| Тип цоколя лампы | E27 |
| Цвет света | Warm White |
| Мощность | 9 Вт |
| Gross depth (mm) | 111.00 мм |
| Gross height (mm) | 131.00 мм |
| Gross width (mm) | 144.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 10.4 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.6 гр. |
| Inner carton packing Qty | 1.00 шт. |
| Gross depth master carton | 360 мм |
| Gross width master carton | 150 мм |
| Gross height master carton | 145 мм |
| Net weight master carton | 1.03 кг |
| Tare weight master carton | 0.078 кг |
| Palette Qty | 825 шт. |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Предназначение | All domestic rooms, especially where the lamps are visible; Wherever compact and efficient lamps are needed; Where the lamps need to last a long time or have to withstand frequent on/off switching; Outdoor use in suitable outdoor luminaires only |
| Технические особенности | Low energy consumption; LED alternative to conventional lamps; Lifetime: up to 15000 h.; Not dimmable |
| Напряжение питания | 220…240 V В |
| Контроль температуры | 2700 К |
| Life time | 15000 ч |
| Класс энергоэффективности | E |
| Эквивалентная мощность лампы | 75 Вт |
| Возможность затемнения | No |
| Energy consumption | 9.00 kWh/1000h |
| Содержимое коробки | 1pcs bulb |
| Световой поток | 1050 лм |