Parathom Stick LED FR | E27 | 9 W | Warm White
- Preces kods: 402770
- EAN: 4058075059191
- MPN: 4058075059191
4.82€
Bez nodokļa: 3.98€
| Ražotājs | Osram |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Parathom Stick LED FR |
| Stiprinājuma / vāka veids | E27 |
| Gaismas krāsa | Warm White |
| Jauda | 9 W |
| Gross depth (mm) | 111.00 mm |
| Gross height (mm) | 131.00 mm |
| Gross width (mm) | 144.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 10.4 g |
| Plastic (No PET) | 2.6 g |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pcs |
| Gross depth master carton | 360 mm |
| Gross width master carton | 150 mm |
| Gross height master carton | 145 mm |
| Net weight master carton | 1.03 kg |
| Tare weight master carton | 0.078 kg |
| Palette Qty | 825 pcs |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Mērķis, rezultāts | All domestic rooms, especially where the lamps are visible; Wherever compact and efficient lamps are needed; Where the lamps need to last a long time or have to withstand frequent on/off switching; Outdoor use in suitable outdoor luminaires only |
| Tehniskās īpašības | Low energy consumption; LED alternative to conventional lamps; Lifetime: up to 15000 h.; Not dimmable |
| Barošanas spriegums | 220…240 V V |
| Temperatūras kontrole | 2700 K |
| Mūža garantija | 15000 h |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ekvivalents spuldze jauda | 75 W |
| Ar regulējamu spilgtumu | No |
| Energy consumption | 9.00 kWh/1000h |
| Kastes saturs | 1pcs bulb |
| Gaismas plūsma | 1050 lm |