Reolink | Solar Panel 2 | Solar charger for video cameras | IP65
- Код товара: 405870
- EAN: 6975253987252
- MPN: SP2-B
39.63€
Без налога: 32.75€
| Производитель | Reolink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Защитные возможности | IP65 |
| Producer product name | Solar Panel 2 |
| Producer product family | Solar charger for video cameras |
| Gross depth (mm) | 240 мм |
| Gross height (mm) | 88 мм |
| Gross width (mm) | 200 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.21 кг |
| Volume (m3) | 0.004224 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 303 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.53 кг |
| Net weight | 0.32 кг |
| Технические особенности | Power 6V; Type-C connector. Suitable for all Reolink rechargeable cameras; Dimensions: 210.6 x 174.6 x 15.4 mm |