Reolink | Solar Panel 2 | Solar charger for video cameras | IP65
- Preces kods: 405870
- EAN: 6975253987252
- MPN: SP2-B
39.63€
Bez nodokļa: 32.75€
| Ražotājs | Reolink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Aizsardzības funkcijas | IP65 |
| Producer product name | Solar Panel 2 |
| Producer product family | Solar charger for video cameras |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 88 mm |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.004224 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 303 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Net weight | 0.32 kg |
| Tehniskās īpašības | Power 6V; Type-C connector. Suitable for all Reolink rechargeable cameras; Dimensions: 210.6 x 174.6 x 15.4 mm |