PETKIT | AirSalon Max Pro Smart Pet Dryer | White
- Код товара: 406151
- EAN: 6975069301778
- MPN: PD10 Max Pro
416.64€
Без налога: 344.33€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | AirSalon Max Pro Smart Pet Dryer |
| Цвет товара | White |
| Gross depth (mm) | 540.00 мм |
| Gross height (mm) | 495.00 мм |
| Gross width (mm) | 530.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2000 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.54 кг |
| Volume (m3) | 0.14 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 540 гр. |
| Palette Qty | 8 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 12.24 кг |
| Net weight | 9.70 кг |
| Другие особенности | Accommodating 1-2 pets simultaneously; 360 Degree Drying; Gradual Airflow; Triple Directional Ventilation; Enhanced Drying Coverage; Releases 3 million negative ions while drying for frizz-free fur and a radiant shine on your pet; Auto shut down Preventing Overheating; Highly Advanced Multi-Sensor System; Minimal Temperature Variation |