PETKIT | AirSalon Max Pro Smart Pet Dryer | White
- Preces kods: 406151
- EAN: 6975069301778
- MPN: PD10 Max Pro
416.64€
Bez nodokļa: 344.33€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | AirSalon Max Pro Smart Pet Dryer |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 495.00 mm |
| Gross width (mm) | 530.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Tare weight (kg) | 2.54 kg |
| Volume (m3) | 0.14 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 540 g |
| Palette Qty | 8 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 12.24 kg |
| Net weight | 9.70 kg |
| Citas funkcijas | Accommodating 1-2 pets simultaneously; 360 Degree Drying; Gradual Airflow; Triple Directional Ventilation; Enhanced Drying Coverage; Releases 3 million negative ions while drying for frizz-free fur and a radiant shine on your pet; Auto shut down Preventing Overheating; Highly Advanced Multi-Sensor System; Minimal Temperature Variation |