PETKIT | High Performance Cat Litter Mat for Pura X | P9221 | Grey
- Код товара: 406414
- EAN: 6973293809107
- MPN: Pura X Mat
38.44€
Без налога: 31.77€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | P9221 |
| Producer product family | High Performance Cat Litter Mat for Pura X |
| Цвет товара | Grey |
| Gross depth (mm) | 500 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 490 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.0245 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 35 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.72 кг |
| Net weight | 0.67 кг |