PETKIT | High Performance Cat Litter Mat for Pura X | P9221 | Grey
- Preces kods: 406414
- EAN: 6973293809107
- MPN: Pura X Mat
38.44€
Bez nodokļa: 31.77€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | P9221 |
| Producer product family | High Performance Cat Litter Mat for Pura X |
| Produkta krāsa | Grey |
| Gross depth (mm) | 500 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 490 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.0245 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 35 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Net weight | 0.67 kg |