Mio | MiVue 802 | 2.5K 1440P | Wi-Fi | Dash cam | Audio recorder
- Код товара: 408625
- EAN: 4713264287310
- MPN: 5415N5830043
92.09€
Без налога: 76.11€
| Производитель | Mio |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MiVue 802 |
| Разрешение | 2.5K 1440P |
| Wi-Fi | Yes |
| Устройство звукозаписи | Yes |
| Bluetooth | No |
| Features | Dash cam |
| Gross depth (mm) | 66.00 мм |
| Gross height (mm) | 116.00 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1328 шт. |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Другие особенности | Undisputable footage 1440P recording Every detail captured and stored; Full HD 1080P / 60fps Crystal clear video even at high speeds; 5M Sensor For optimal view and superior recording; Integrated Wi-Fi; 140° wide angle view To clearly capture every detail at critical moments; 3-Axis G-Sensor It has your back: traceable movements |
| Screen size | 2.7 дюйм |
| Совместимые карты памяти | MicroSD |
| Максимальный объем флеш-карты | 128 ГБ |
| Емкость батареи | 240 мА·ч |